Petek Temizliği

Petek temizliği işlemi kullanmış olduğunuz ısınma sistemi hangisi olursa olsun her sene yaptırmanız gereken önemli bir işlemdir. Bu işlemi bu kadar önemli kılan yapılmasının neredeyse mutlak zorunluluk getirdiği neden peteklerin kullanımı sırasın da içerisinde biriktirmiş olduğu bakterilerdir. Canlı bir yapıya sahip olan bu bakterilerin temizlenmemesi halinde üremesini arttırarak çeşitli noktaların tıkanmasına bile sebebiyet verebilir. Bu tıkanmaların yaşandığı noktalardan biri de radyatör ve tesisat borularıdır.

Bu tarz problemler aslında yaşamak zorunda değiliz. Senelerce bile peteklerimizi kullansak gayet sağlıklı ilk günkü veriminde çalışmasını devam ettirmemiz mümkün. Bunun için gerekli olan tek uygulama petek temizliği işlemidir. Bu işlemi yaptırmaya karar verdiğimiz zaman önemli olan iyi firmayı bulabilmektir. Çok kolay gibi görünen temizlik işlemin de kullanılan maddelerin sağlıksız olması peteklerin kullanımın da daha büyük sıkıntılara neden olabilir.

Sorunsuz kaliteli onarım isteyen müşterilerimize sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetler de petek temizliği, yerden ısıtma ve merkezi sistem temizliğinde de son derece başarılı olmaktayız. Başarı seviyemizi arttıran ve petek ve kombi sağlığın da meydana gelen her türlü problem de bizleri arayabilirsiniz. Eğer kombinizin belli bir garanti kapsamı içerisinde olması söz konusu ise öncelikle yetkili servislere başvurarak problemlerin giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Onların da çözüm bulamadığı noktalar da bizlere başvurarak bu işi özel eğitim almış ustalarımızın yapmasını sağlayabilirsiniz. Temizleme işlemi sırasın da sadece basınçlı su kullanımının içerisinde üreyen mikropları etkili bir şekilde temizleyeceğini düşünmüyoruz. Bu nedenle daha farklı bir madde gereksinimine duyulan ihtiyacı karşılamak için yurt dışından getirtiğimiz özel temizleme jelleri derin ve etkili bir temizliğin yapılmasını sağlıyor. Üstelik bunu yaparken kombi peteğinizin yerinden sökülmesine duyulan gereksinim de ortadan kalkmış oluyoruz.

Petek temizleme cihazlarının yardımıyla peteğin içerisine verilen bu maddeler içerisin de bulunan asitik çözüsü özelliği ile dibe çöken yada peteğinizin iç yüzeyine yapışmış bütün noktaların işlem sonun da tertemiz olacağından emin olabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusun da bu ürünleri kullanarak yaptırabileciğiniz petek temizliği için çağrı merkezlerimiz de daha ayrıntılı bilgi almanız da mümkün olmakta. Uygulanan bu temizleme işlemi tek başına yeterli olmamaktadır.

Bu ilaçların içeriden temizlenmesi ve içerisi peteğin pislikleri dolu olan suyun boşaltılması gerekir. Bunun için de zaten önceden peteklerinize bağlamış olduğumuz robotlar devreye girerek hiçbir bölgeye zarar vermeden pis suyun ve ilacın tamamen peteğin içerisinden temizlenmesi sağlanır. Eski yöntemler ile bütün bir gününüzü harcamak zorunda kaldığınız petek temizleme işlemi bu yöntemler ile birkaç saat kadar kısa sürmektedir.

Yapılan temizlemenin ardından hemen kullanıma başlayabileceğiniz peteklerinizin eskisinden daha sağlıklı ve az yakarak çalıştığını diğer aylar da ödediğiniz fatura tutarları ile karşılaştığınız da daha iyi anlayacaksınız. Kolay ve etkili çözümlerin en doğru adreslerinden biri olan istanbul tesisat her zaman iyi çözümleri araştırarak avrupada ki yenilikleri takip eden bir firmadır.

Her türlü petek ve kombi bakımı cihazlarımı yurt dışından ithal ederek kaliteyi ayağınıza kadar getirdik. Sizde petek temizliği işlemlerin de bizi tercih edin, karşılıklı güven içerisinde sorunlarınızı giderelim.

MENU